2 poniedziałkowe spotkania AGO!!

0
123

Jak informuje serwis HLTV.org, jutrzejszego dnia AGO Esports rozegra dwa spotkania w ramach United Masters League…

Swoje pierwsze poniedziałkowe spotkanie w ramach UML AGO Esports rozegra przeciwko Duńskiemu Tricked. Po trzech rozegranych meczach AGO zajmuje środkowe miejsce w tabeli. Zwyciężając swoje spotkanie przeciwko ALTERNATE ATTAX (16-7 mirage) (16-5 train) oraz remisując dwa kolejne przeciwko bułgarskiemu Windigo (16-14 inferno) (16-11 train) i przeciwko niemieskiemu EURONICS (16-11 dust2) (19-16 overpass).

Spotkanie przeciwko Duńczykom odbędzie się o godzinie 15.00. Zobaczyć je będzie można na oficjalnym kanale ligi UMLEAGUE.

Drugie spotkanie tego dnia o godzinie 17.00 AGO rozegra przeciwko Sprout, które po 5 spotkaniach plasuje się na drugiej pozycji tabeli ligowej z trzema zwycięstwami oraz 2 ramisami, co czyni ich jak najbardziej drużyną do doścignięcia przez polskie Jastrzębie.
W bezpośrednich starciach Sprout przeważa nad AGO, zwyciężając 4 na 6 rozegranych pomiędzy nimi spotkań. Zerkając na statystyki dobrym pickiem dla AGO byłaby mapa de_train na której całkiem nieźle ostatnio sobie radzą oraz mapa de_dust2, która można by rzec była średniakiem dla naszych polskich kolegów. Spotkanie to można będzie oglądać na wyżej już wspomnianym, oficjalnym kanale ligi UML.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here