IEM

Otwarte kwalifikacje do Katowickiego Minora!

blank

Wczorajszego dnia rozpoczęły się otwarte kwalifikacje do europejskiego Minora, który odbędzie się w katowickim Spodku. W zmaganiach o udział w zamkniętych kwalifikacjach do IEM Katowice wezmą udział Mikstura byalego oraz drużyna Tempo Storm z naszym rodakiem innocentem.

Już wczoraj mogliśmy być świadkami rozegrania pierwszych spotkań eliminujących przegrane ekipy z dalszej rywalizacji. Mikstura oraz Tempo Storm zwyciężyło swoje pierwsze pojedynki. Mikstura podjęła LDLC i zwyciężyła 16-14 torując sobie drogę do kolejnych spotkań, podobnie zaś Tempo Storm udało się przejść dalej urywając mecz w ostatniej rundzie i ostatecznie zwyciężając na ekipę Flow 16-14.

Dzisiejszym rywalami Polaków będą kolejne mocne zespoły. Mikstura podejmie ekipę dowodzona przez żywą legendę szwedzkiego CS’a pronaxa, którą jest Imperial. Szwedzko-europejski mix wywalczył sobie miejsce naprzeciw Mikstury z drużyną Epsilon, ogrywając ich wynikiem 16-8 na mapie de_cache. Tempo Storm również nie będzie miało łatwego zadania. Ich dzisiejszym rywalem będzie drużyna Red Reserve, która w ostatnim spotkaniu ograła mało znane duńskie GoldenGitte, lecz nie obeszło się bez problemów. Mało znana ekipa z Danii została pokonana dopiero po rozegraniu dogrywki i uznała zwycięstwo rywali wynikiem 17-19.

Miejmy nadzieję, że Polakom uda się zakwalifikować na ten niegdyś najbardziej prestiżowy turniej świata, rozgrywany w naszej kochanej Polsce. Zapewne każdy z fanów CS’a marzy o drużynie z Polski która na powrót będzie mogła rywalizować z najlepszymi! Tego życzymy Miksturze oraz TS. Zapraszam do śledzenia wydarzeń!

Related Articles

Drużyna Innocenta odpada z kwalifikacji StarSeries i-League! AGO jutro pozna rywala.

Tempo Storm porażką 0-2 z Imperial zakończyło udział w europejskich kwalifikacjach do StarSeries...

Virtus.pro przegrywa pierwszy mecz na IEM Szanghaj!

Niestety Virtus.pro od porażki rozpoczęli grę na turnieju IEM Szanghai. Polska frakcja...

Kolejny mecz Virtus.pro w ECS Season 6: Europe już jutro!

Jutro (tj. 30.10) o godzinie 19:00 Virtus.pro podejmie się zwycięzcy ostatniego Majora...

Virtus.pro rozpoczyna walkę w IEM Shanghai 2018!

Już w czwartek rozpocznie się kolejny turniej z cyklu Intel Extreme Masters....