Inne turnieje

PACT vs SuperJymy w Kalashnikov Cup.

blank

Już o godzinie 17.00 rozpoczyna się Polsko-Fińskie starcie dnia! Drużyna PACT (molsi, lunAtic, darko, vegi, ToM223) stawi czoła fińskiemu SuperJymy (Arvid, BONA, twixie, jamppet).

Obydwie drużyny w dotychczasowych zmaganiach zdobyły po 2 zwycięstwa i 2 porażki, to czyni, że zajmują dwa miejsca na granicy górnej i dolnej części tabeli. Drużyna PACT w tej chwili zwycięża w starciu o promowaną lokatę, ale niestety dzieli ich tylko 7 zdobytych rund co zapewne podkręca atmosferę w obydwu zespołach. Dzisiejsze spotkanie może zagwarantować zwycięzcom kilka dni spokoju w górnej części tabeli oraz ewentualnie zbliżyć ich o krok do awansu w kolejnej fazie turnieju.

PACT to nie jedyny polski akcent w zmaganiach Kalashnikov Cup. Kolejną z drużyn z nad Wisły walczącą o punkty w tymże turnieju jest x-kom team, któremu udało się pokonać ekipę molsiego w bezpośrednim pojedynku. Niestety x-kom radzi sobie trochę gorzej od swoich kolegów zajmując lokatę za SuperJymy z dorobkiem 2 zwycięstw i 3 porażek po 5 spotkaniach. Nie zapomnijmy również o drużynie Tempo Storm, w której swoje umiejętności pokazuje innocent. Niestety jego drużyna, zmaga się z nieciekawym okresem tym samym jej jej gra daje dużo do zastanowienia. TS ze swoich 4 rozegranych spotkań rozegranych w tym turnieju zwyciężyło tylko jedno, co niestety gwarantuje im miejsce w dolnej części rankingu.

Wracając do dzisiejszego spotkania. Przed PACT bardzo trudny pojedynek o sporą stawkę, jeśli liczą na rozegranie dobrego turnieju. Znając Polaków, łatwo skóry nie sprzedadzą i pokażą kto tu rządzi, ale również SuperJymy nie da sobie odebrać zwycięstwa zbyt łatwo. Mam nadzieję, że będziemy mogli liczyć na sporo emocji i oczywiście wygraną po polskiej stronie granicy. Zachęcam do śledzenia międzynarodowych zmagań gwiazd polskiej sceny CS’a oraz wspierania polskich drużyn!

Related Articles

Małe podsumowanie SUPERNOVA CSGO Malta.

Za nami Supernova CSGO Malta ??. Czas na drobne podsumowanie występu polskich...

Virtus.Pro w ESEA MDL League podejmie dziś Tricked!

Juz dziś o godzinie 18.00, będziemy mieli możliwość obejrzeć kolejne zmagania w...

WESG 2018 Poland: Virtus.pro pokonuje AGO!

  Dzisiejszego dnia (tj. 4.11.18r) o godzinie 18:00 odbyły się finały polskich...

Dwa spotkania Kinguin w ramach ESEA MDL League już dziś!

Już dziś w ramach 29 sezonu ESEA Mountain Dew League naprzeciw siebie...