MDL

Kolejne zmagania ESEA MDL z udziałem Polaków!

blank

Juz dziś wieczorem fińska ekipa dowodzona przez doświadczonego allu, podejmie dwie polskie drużyny w ramach ESEA Mountain Dew League.

W dniu dzisiejszym czekają nas nie lada emocje! W pierwszym spotkaniu przeciwko fińskiej sile ognia stanie do walki, z równie bojową postawą nasz polski PACT.  Polski team, nie ma za sobą ostatnio zbyt udanych dni na arenie międzynarodowej co pokazuje ich rekord ostatnich pięciu spotkań hltv. PACT poległo czterokrotnie wygrywając tylko jedno spotkanie na mało znaną drużynę z Niemiec Berzerk w której znajduje się niegdyś znany Solek. Polacy nie tylko będą musieli zmierzyć się z własnym brakiem formy, ale również z uplasowanym na 12 miejscu w rankingu światowym ENCE. Mecz PACT vs ENCE odbędzie się o godzinie 17.00.

W drugim spotkaniu naprzeciw potędze z Finlandii stanie odbudowujące się, ale równie mocne lecz mało stabilne Virtus.pro, które dowodzone jest przez kubena. Wiele osób krytykuje kubena za jego pracę i kilka podjętych decyzji, moim, skromnym zdaniem uważam, że powinniśmy dać mu jeszcze szansę, patrząc na rozwój Virtus.pro, wydawać by się mogło że ciężko pracują nad dostosowaniem się do nowych ról oraz poprawą komunikacji. Nie mniej jednak ENCE nie pozwoli sobie na utratę punktów z tak nisko plasowanym polskim zespołem, ponieważ jak wspomniał w niedalekiej przeszłości allu w swoim wywiadzie dla HLTV, ENCE celuje w top5 świata i nie zamierza spoczywać na laurach. Mecz VP vs ENCE planowane jest na godzinę 19.00. Termin może uledz zmianie, ze względu na wcześniej rozgrywany mecz.

Czy dzień dzisiejszy będzie dniem w którym Virtus.pro przełamie gorycz porażki i stanie na twardym podłożu? Czy może udać im się to przeciw tak mocnemu zespołowi jakim jest dziś ENCE? Jak poradzi sobie nasz mniej utytułowany rodzimy team? Dowiemy się tego już dziś wieczorem!

 

Related Articles

Trzy spotkania Polaków w ESEA MDL oraz Noxfire League!

To już dziś będziemy mieli okazję ujrzeć kolejne godziny zmagań z udziałem...