Inne turnieje

Startują Polskie kwalifikacje WESG.

blank

Za kilka minut (16.00) rozpoczynają się zmagania w polskich kwalifikacjach do WESG. Na zawodach będziemy mogli zobaczyć całą śmietankę polskiej sceny CSGO. 

Kolejna edycja WESG przed nami. Turnieju na którym mierzą się formacje wyłącznie z zawodnikami z jednego państwa. W dniu dzisiejszym rozpoczynają się polskie kwalifikacje do tej imprezy.

Rozpoczęcie pierwszego spotkania planowane jest na godzinę 16.00 I rozegrane zostanie w systemie jedno mapowym BO1.  Jednymi z faworytów do wygrania kwalifikacji jest Virtus.pro, lecz osłabienie Virtusów spowodowało, że stali się osiągalni przez polskie ekipy i zapewne nie będą mieli łatwo. Moim skromnym zdaniem takie drużyny jak Team Kinguin, AGO czy nawet Mikstura, mogą być sporym zagrożeniem. Zapraszam do śledzenia wydarzeń z polskich kwalifikacji do WESG.

A może również Twoja drużyna chciałaby powalczyć w otwartych kwalifikacjach? Jest jeszcze taka możliwość. Polskie otwarte kwalifikacje WESG odbędą się dwukrotnie i z każdej fazy zostanie wyłoniony jedna drużyna, która przejdzie do zamkniętych kwalifikacji. Powodzenia!

Related Articles

Małe podsumowanie SUPERNOVA CSGO Malta.

Za nami Supernova CSGO Malta ??. Czas na drobne podsumowanie występu polskich...

PACT vs SuperJymy w Kalashnikov Cup.

Już o godzinie 17.00 rozpoczyna się Polsko-Fińskie starcie dnia! Drużyna PACT (molsi,...

Virtus.Pro w ESEA MDL League podejmie dziś Tricked!

Juz dziś o godzinie 18.00, będziemy mieli możliwość obejrzeć kolejne zmagania w...

WESG 2018 Poland: Virtus.pro pokonuje AGO!

  Dzisiejszego dnia (tj. 4.11.18r) o godzinie 18:00 odbyły się finały polskich...