Turnieje zagraniczne

SUPERNOVA CSGO MALTA Z UDZIAŁEM DWÓCH POLSKICH EKIP.

blank

Wlasnie rozpoczyna się turniej na Malcie, w którym udział weźmie 8 ekip światowego COUNTER STRIKA. Na Malcie ujrzymy dwie Polskie ekipy! 

Oczywiście mowa o Virtus.pro oraz Team Kinguin, które w pierwszych spotkaniach podejmą bardzo mocne amerykańskie drużyny. Druga z wymienionych ekip w ostatnim czasie nie może pochwalić się dobrymi wynikami, zajmując 7-8 lokatę na turnieju w Bangkoku organizowanym przez Toyotę, zwyciężając tylko jedno spotkanie na trzy rozegrane w ramach tego LANA. W pierwszym spotkaniu Kinguin otworzyło sobie furtkę do awansu, ogrywając koreańską ekipę MVP PK I na tym skończyły się ich sukcesy, kolejne spotkania to była tylko formalność dla chińskiego 5POWER oraz ukraińskiego pro100, które bez większych problemów stłamsili poczynania Polaków.

Jesli chodzi o Virtus.pro to można powiedzieć, że ich wyniki były nieznacznie lepsze na arenie międzynarodowej. Niedźwiedzie zwyciężyli ostatnio 2 spotkania w ramach ESEA MDL, pokonując niemieckie Alternate ATTAX oraz francuskie LDLC. Po tych spotkaniach przyszedł czas na mały kryzys i porażkę w ECS Season 6 Europe. Virtusi zanotowali dwa przegrane spotkania przeciw LDLC, aby w meczu pokonać ich kolegów z nad Wisły, wcześniej wspomniane TEAM Kinguin.

Na obie polskie ekipy czeka poważne zadanie, ponieważ naprzeciw nich staną dwie potężne amerykańskie ekipy. NRG które podejmie Kinguin notuje 8 lokatę w światowym rankingu HLTV co sprawia granice prawie nie do przejścia. Virtusi zaś zmierzą się z 3 ekipą rankingu HLTV, czyli Teamem Liquid, który notuje niewielki spadek formy w ostatnim czasie. Lecz to nie sprawi, że pozwolą sobie na przegraną w walce o $150.000.

Miejmy nadzieję, że będzie to dzień w którym polski CS wstaje z kolan i pokazuje swoją siłę. Wszystkie spotkania w ramach tego turnieju będzie można śledzić na kanale NVidia.