Polska Liga Esportowa

PRZED NAMI 4 KOLEJKA PLE

blank

Przed nami czwarta już kolejka Polskiej Ligi Esportowej! Oprócz rozgrywek w dywizji mistrzowskiej, będzie można śledzić również poczynania zawodników ligi profesionalnej, która startuje już dziś!

Kolejne dni zmagań w PLE przyniosą nam wiele godzin wrażeń! Mimo, że niektóre drużyny nie są znane szerszej publiczności, zapewne nazwiska niektórych osób zaciekawią swoim uczestnictwem w takich rozgrywkach! W pierwszym meczu dywizji profesionalnej zmierzą się gracze sadboys 2001 przeciwko drużynie Superius Gaming. Trudno cokolwiek powiedzieć o mało znanych zawodnikach obu ekip, więc zostaje nam oglądać ich pierwsze poczynania! W drugim spotkaniu naprzeciw siebie staną TYGRYSY naprzeciw Evolve. W obydwu drużynach możemy spotkać znane już szerszej scenie osobistości. W składzie TYGRYSÓW znajdują się: Paweł saju Pawelczak, Mateusz Pago Pągowski, Maks Trochu Trocha, Wojciech Furia Socik oraz Maciej DESTROJ Deorocki w Evolve zaś występuje: Sebastian NEEX Trela, Kuba RaveR Karst, Rafał iso Tync, Piotr pTr Pietrzyk oraz Karol repo Cybulski. Dziwne mogłoby się wydawać to, że REPO I NEEX po aferze jaką zrobili w IzakoBoars oskarżają siebie nawzajem, nadal ze sobą grają. Nie nam to oceniać. Życzymy chłopakom powodzenia. W ostatnim spotkaniu pierwszej kolejki dywizji profesionalnej drużyna Proton podejmie AGAiN. Nazwa z czymś się kojarzy. A wam?

Dnia kolejnego, czyli już jutro rozpocznie się czwarta kolejka dywizji mistrzowskiej. W pierwszym spotkaniu, plasujące się na 7 pozycji z dorobkiem 2 wygranych i 4 przegranych IzakoBoars stanie naprzeciw nie pokonane dotąd w tym sezonie Polskiej Ligi Esportowej z dorobkiem 4 zwycięstw, bez porażek i remisów Team Kinguin. Jak myślicie czy ekipa Izaka przerwie świetną passę dowodzonemu przez weterana polskiego CS’a Teamu Kinguin? Mimo, że mecze rozgrywane są systemem BO1, będziemy mieli możliwość zobaczyć dwie mapy w systemie 2x BO1. Czy Kinguin wyjdzie nie pokonane po raz kolejny? To już jutro o godzinie 18.00.

W trzecim spotkaniu dywizji mistrzowskiej będziemy mieli przyjemność oglądać zajmujące drugą pozycję w lidze PRIDE 5W 4L, oraz mierzące się z nimi x-kom team 2W 2L. Wygrana PRIDE daje możliwość awansu na szczyt tabeli przesuwając na drugą lokatę świetnie radzącą sobie drużynę białego (MIKSTURA), która od początków zmagań oscyluje w czołowej strefie tabeli. Kolejne spotkanie będzie spotkaniem rozgrywanym również przez x-kom team, które podejmie swietnie dysponowanie Kinguin, a następnie ujrzymy ponownie drużynę Izaka walczącą o kolejne punkty z PACT, które prezentuje się ostatnio bardzo dobrze, co udowodnił darko w poprzedniej kolejce zdobywając tytuł MVP trzeciej kolejki. Izaki mają się do czego przygotować, czeka ich niezwykle trudny dzień. Na zakończenie jutrzejszego dnia dywizji mistrzowskiej PACT rozegra spotkanie przeciw M1 Gaming, które zanotował tylko jedno zwycięstwo po rozegranych ośmiu spotkaniach i niestety zamykają tebele ligową.

Czwarta kolejka to nie tylko jutrzejsze zmagania! Otóż Polską Ligę Esportową zobaczymy w tym tygodniu, aż czterokrotnie! Rozgrywki dywizji profesionalnej rozgrywane są 23 oraz 26 październik, a dywizja mistrzowska odbywa się 24-25 październik. Zapraszam do śledzenia rozgrywek!

Related Articles

Przed nami 8 kolejka PLE!

Dzisiejszego dnia będziemy świadkami kolejnych spotkań drużyn Dywizji Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej....

7 kolejka dywizji mistrzowskiej PLE!

Kontynuujemy zmagania dywizji mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej! Czeka nas 1 dzień siódmej...

Przed nami trzecia kolejka Polskiej Ligi Esportowej (PLE).

We wtorek (tj. 09 październik) zakończyła się 2 kolejka Polskiej Ligi Esportowej. Po...

Przed nami kolejny dzień dywizji profesionalnej PLE!

Juz tylko kilka godzin dzieli nas od możliwości obejrzenia kolejnych spotkań w...