Transfery (Szufla)

Aktualizacja: Snax na ławce, STYKO w pierwszym składzie.

blank

Styko zmieni Snaxa, to już pewne. Jeszcze kilka dni temu, mogliśmy zauważyć wiele plotek na temat odejścia Snaxa na ławkę mousesports, parę dni później oficjalne stanowisko wygłosiły władze niemieckiej organizacji. Dziś znamy również oficjalne stanowisko samego Snaxa. Poniżej oficjalny cytat ze strony Facebook Janusza. 

Tak jak juz wiecie, jestem na ławce w mousesports! Tak jak wspominał chris nasza wspólna gra nie mogła isc ta droga, na początku byłem zadowolony jak to wyglada, ale z czasem gdy zaczęliśmy dodawać taktyki i różne plany na grę zacząłem sie lekko dołować. Zaczynałem czuć się jak leszcz, ponieważ moj potencjał nie był wykorzystywany w odpowiedni sposob. (Jeśli tak grał styko to wielki szacunek dla tego gościa – ze potrafi tak grac). Podczas turnieju SLTV na Ukrainie pokazałem chłopakom, że to mi sie nie podoba – więc decyzja była prosta; pozycji by nie zmienili, ponieważ są do nich bardzo przyzwyczajeni i potrzebują kogoś kto będzie grał tylko pod nich albo kogoś kto wpasuje się w te najsłabsze role. Myśle, że nie są jeszcze na tyle doświadczeni (wiedzieli dokładnie jaka zmianę robią) żeby ułożyć drużynę w równy sposób i żeby każdy był zadowolony.
Mimo wszystko życzę im sukcesów – nie mam prywatnie z nimi żadnych problemów po prostu tak musiało byc, ponieważ nie potrafiłbym grać dalej będąc niezadowolonym.

Co do mnie aktualnie przerwa- jeszcze nie wiem gdzie zagrzeję miejsce, sie zobaczy wkrótce. Pozdrówki od waszego Dzika ❤️?

To nie jest tak ze winie ich za to jak wyglądało, to tez moja wina ja po prostu nie pasuje do tego, zeby kłaść co rundę bomby rzucać granaty, nie robie z siebie tez kozła ofiarnego. Oni maja inny plan na grę moja wizja gry jest inna i to tyle, sa świetnymi graczami ale to nie było to czego szukam

Jak stwierdził Janusz, czeka go przerwa od gry, aby poukładać myśli i odpocząć. Jak myślicie gdzie zobaczymy Snaxa w najbliższej przyszłości? Czy połączy siły z białym, czy może stworzy coś swojego? Zobaczymy wkrótce. Pozostaje nam życzyć Januszowi powodzenia i dalszych sukcesów.

Related Articles

Snax wyląduje na ławce? Zastąpi go STYKO?

Aktualizacja (15.10) Oficjalnie: Snax przesunięty na ławkę STYKO wraca do głównego lineupu....

Snatchi przechodzi do Virtus.pro!

Dziś o godzinie 15:00 drużyna Virtus.pro ogłosiła jeden z największych transferów na...