Inne turnieje

Virtus.Pro w ESEA MDL League podejmie dziś Tricked!

blank

Juz dziś o godzinie 18.00, będziemy mieli możliwość obejrzeć kolejne zmagania w ramach ESEA Mountain Dew League z obecnością Polaków.

Rywalem Virtusów, bo to o nich mowa, będzie plasujące się na 3 pozycji w klasyfikacji ogólnej  z dorobkiem 5 zwycięstw i tylko jednej przegranej duńskie Tricked.

Virtus.pro ma za sobą naprawdę trudne chwile. Najpierw odsuneli od składu TaZa, którego uznali za ciężar w swoim zespole. Następnie przyszedł do składu MICHU, świetny riffler. Co powoli dawało efekty, lecz za chwilę mogliśmy usłyszeć, że Snaxowi nie odpowiada na daną chwilę sytuacja w zespole i zrezygnował z gry w Virtusach na rzecz Mousesports. Następnie sprowadzono Snatchiego z AGO  który miał być ogromnym wsparciem na AWPie, lecz I to nie wypaliło bo chwile po tym byali uznał, że pora się wycofać i stworzyć własny zespół. Po tym incydencie dołączył do Niedźwiedzi morelz. Jak widać drużyna, która była kiedyś jednym ze światowych liderów może się rozlecieć przez kilka źle podjętych decyzji. Teraz Virtusów czeka wiele pracy.

Czy świeże, po wielu roszadach w zespole Virtus.pro będzie w stanie zagrozić dobrze dysponowanemu Tricked, które poległo tylko raz? Bardzo możliwe, otóż Virtusi jeszcze kilka dni temu podjęli bardzo silne G2 przegrywając na de_dust2 16-13 oraz zwyciężając 16-5 na de_cache w ramach ECS Season 6

Related Articles

Małe podsumowanie SUPERNOVA CSGO Malta.

Za nami Supernova CSGO Malta ??. Czas na drobne podsumowanie występu polskich...

PACT vs SuperJymy w Kalashnikov Cup.

Już o godzinie 17.00 rozpoczyna się Polsko-Fińskie starcie dnia! Drużyna PACT (molsi,...

WESG 2018 Poland: Virtus.pro pokonuje AGO!

  Dzisiejszego dnia (tj. 4.11.18r) o godzinie 18:00 odbyły się finały polskich...

Dwa spotkania Kinguin w ramach ESEA MDL League już dziś!

Już dziś w ramach 29 sezonu ESEA Mountain Dew League naprzeciw siebie...