IEM

Drużyna Innocenta odpada z kwalifikacji StarSeries i-League! AGO jutro pozna rywala.

blank

Tempo Storm porażką 0-2 z Imperial zakończyło udział w europejskich kwalifikacjach do StarSeries i-League. Polski gracz tej formacji – Paweł 'innocent’ Mocek pokazał się jednak z bardzo dobrej strony i był najlepszym graczem swojej drużyny na tym turnieju. Już pojutrze zmagania w fazie play-off rozpocznie AGO Esports.

Tempo Storm turniej kwalifikacyjny rozpoczęło od pewnego zwycięstwa z francuską formacją 3DMax 2-0. Kolejno europejska drużyna zaliczyła jednak porażkę 0-2 z forZe. Decydujący mecz zespół Innocenta rozegrał ponownie z 3DMax, którego tym razem pokonał 2-1. Polak w tym spotkaniu miał swoje pięć minut gdyż w decydującej rundzie na trzeciej mapie zaliczył ace. Niestety przygoda Tempo Storm nie potrwała zbyt długo. W fazie pucharowej musieli oni uznać wyższość Imperial, z którą polegli 0-2.

AGO Esports jako zeszłosezonowy udziałowiec StarSeries i-League kwalifikacje rozpoczną dopiero od fazy play-off. Dla Orłów będzie do pierwszy mecz po przerwie wakacyjnej. Ich rywalem będzie zwycięzca pojedynku – Fragsters/Winstrike.

Related Articles

Virtus.pro przegrywa pierwszy mecz na IEM Szanghaj!

Niestety Virtus.pro od porażki rozpoczęli grę na turnieju IEM Szanghai. Polska frakcja...

Otwarte kwalifikacje do Katowickiego Minora!

Wczorajszego dnia rozpoczęły się otwarte kwalifikacje do europejskiego Minora, który odbędzie się...

Kolejny mecz Virtus.pro w ECS Season 6: Europe już jutro!

Jutro (tj. 30.10) o godzinie 19:00 Virtus.pro podejmie się zwycięzcy ostatniego Majora...

Virtus.pro rozpoczyna walkę w IEM Shanghai 2018!

Już w czwartek rozpocznie się kolejny turniej z cyklu Intel Extreme Masters....