IEMMajor

Kolejny mecz Virtus.pro w ECS Season 6: Europe już jutro!

blank

Jutro (tj. 30.10) o godzinie 19:00 Virtus.pro podejmie się zwycięzcy ostatniego Majora w Londynie – Astralis. Jednak czy polski skład zdoła ich pokonać?

Na pewno będzie to spore wyzwanie dla polaków. Aktualnie Virtus.pro zajmuje ostatnie miejsce w grupie A, jednakże po wygranym meczu mogliby zainkasować nawet 7 miejsce. Mimo że jest to tylko marzenie… Lecz nie zapominajmy, że marzenia się spełniają.

Bardziej prawdopodobne jest, że marzenia wygranej Virtusów zamienią się w koszmar, w którym głównym bohaterem będzie Astralis. Zwracając uwagę na tabelę Esport Championship Series Season 6 grupy A widzimy, że zespół z Danii jest na fali. Zaledwie kilka dni temu Astralis pokonało mousesports na mapie de_mirage z końcowym rezultatem jedenastu punktów przewagi. (16:5) Dodatkowo przewaga nad North aż 18 punktami w tabeli robi wrażenie. Imponujące jest, że na 14 meczy zagranych w ECS Season 6, Astralis wszystkie wygrało. Jednak czy dobrą passę zespołu z Danii może przerwać Virtus.pro?

Oglądając ostatnie poczytania Virtus.pro to trzy mecze z porażką i to często dominującą (nawet 16:4 z Swole Patrol). Musimy zważyć, że zespół jest w ciągłej przebudowie i nie ma tyle doświadczenia co Złota Piątka Astralis. Dodatkowo po każdym przegranym meczu fani esportu wywierają na Virtus.pro coraz większą presję i falę hejtu.

Czy jednak spełni się marzenie o wygranej? Czy wróci koszmar z ostatnich spotkań? Czy Virtus.pro przerwie złą passę? Tego dowiemy się już jutro o 19:00!

Link do transmisji LIVE znajdziesz tutaj.

Related Articles

Drużyna Innocenta odpada z kwalifikacji StarSeries i-League! AGO jutro pozna rywala.

Tempo Storm porażką 0-2 z Imperial zakończyło udział w europejskich kwalifikacjach do StarSeries...

Virtus.pro przegrywa pierwszy mecz na IEM Szanghaj!

Niestety Virtus.pro od porażki rozpoczęli grę na turnieju IEM Szanghai. Polska frakcja...

Otwarte kwalifikacje do Katowickiego Minora!

Wczorajszego dnia rozpoczęły się otwarte kwalifikacje do europejskiego Minora, który odbędzie się...

Virtus.pro rozpoczyna walkę w IEM Shanghai 2018!

Już w czwartek rozpocznie się kolejny turniej z cyklu Intel Extreme Masters....