Polska Liga Esportowa

Przed nami kolejny dzień dywizji profesionalnej PLE!

blank

Juz tylko kilka godzin dzieli nas od możliwości obejrzenia kolejnych spotkań w ramach Polskiej Ligi Esportowej. Tym razem zobaczymy dywizje profesionalną. 

W dzisiejszym dniu rozegrane zostaną trzy spotkania w PLE. Zatem czeka nas parę godzin dobrej rozrywki. Mamy za sobą już pierwsze dni pojedynków dywizji profesionalnej. A nadal jest o co walczyć, a to że względu na to, że sytuacja w tabeli nie jest jeszcze klarowna. Część zespołów rozegrała już po 2 spotkania lecz tylko jedna z tych drużyn odniosła dwukrotne zwycięstwo. Mówimy oczywiście o drużynie Bakłażany ?. Tuż za nimi znajduje się Superius Gaming z 1 wygraną i taką samą liczbą porażek. Na trzecim stopniu tabeli plasuje się drużyna Evolve, która rozegrała dotychczas jedno spotkanie, a dziś będzie miała szansę powalczyć o fotel lidera, mierząc się z drużyną DrPepper, która uległa w swoim pierwszym spotkaniu. To spotkanie zostanie rozegrane jako drugie w kolejności. Bo jako pierwsze zobaczymy znane już niektórym osobom ONCA Gaming, które również poległo w pierwszym starciu, naprzeciw nim staną gracze AGAiN notując taki sam dorobek punktowy jak ich dzisiejsi rywale. W ostatnim spotkaniu tego dnia rozgrywanego online, zobaczymy ekipę prowadzoną przez SAJA, czyli TYGRYSY SAJSONA, która powalczy o pierwsze punkty z drużyną FAM, która wygrała swoje pierwsze spotkanie.

Nie.mozemy niczego przesądzać, jak wszyscy wiemy, mecz meczowi nie równy. Oprócz spotkań online rozgrywane również są spotkania offline pomiędzy resztą ekip, które nie były wcześniej wspomniane. Prawdopodobnie będziemy świadkami sporych roszad w tabeli i dzisiaj sytuacja się wyklaruje. Zapraszam do śledzenia wydarzeń PLE, oraz wspierania polskiego esportu!

Related Articles

Przed nami 8 kolejka PLE!

Dzisiejszego dnia będziemy świadkami kolejnych spotkań drużyn Dywizji Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej....

PRZED NAMI 4 KOLEJKA PLE

Przed nami czwarta już kolejka Polskiej Ligi Esportowej! Oprócz rozgrywek w dywizji...

7 kolejka dywizji mistrzowskiej PLE!

Kontynuujemy zmagania dywizji mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej! Czeka nas 1 dzień siódmej...

Przed nami trzecia kolejka Polskiej Ligi Esportowej (PLE).

We wtorek (tj. 09 październik) zakończyła się 2 kolejka Polskiej Ligi Esportowej. Po...