IEM

Virtus.pro rozpoczyna walkę w IEM Shanghai 2018!

blank

Już w czwartek rozpocznie się kolejny turniej z cyklu Intel Extreme Masters. Tym razem zaproszone drużyny zagrają o 125 tysięcy dolarów w Szanghaju. W obsadzie turnieju znalazła się polska frakcja – Virtus.pro. Czy podopieczni Kubena przełamią się i po ponad roku przerwy odniosą turniejowe zwycięstwo?

Trzeba przyznać, że przed Virtusami trudna droga gdyż trafili oni do znacznie trudniejszej grupy. Rywalami Polaków będą 5POWER, HellRaisers oraz NRG. Pierwsza z wymienionych druzyn nie zbyt wiele mówi przeciętnemu graczowi CS:GO. Jest to zwycięzca lokalnych kwalifikacji, który jest najsłabszym zespołem z całej stawki. HellReisers i NGR natomiast to już inna półka. Są to druzyny, które obecnie plasują się w TOP15 rankingu światowego.

Virtusi w Chinach zagrają w swoim podstawowym składzie. Nadal jako 'stand-in’ będzie występował Piotr 'morelz’ Taterka. Obok niego usiądą NEO, pashaBiceps, byali oraz MICHU. Wiele wskazuje na to, że może być to ostatni mecz Virtus.pro w tym składzie. W mediach mówi się o transferze snatchiego z AGO eSports oraz odejściu NEO z polskiej drużyny.

Pierwsze mecze w Shanghaju będą rozgrywane w systemie BO1. Decydujące spotkania grupowe oraz fazy play-off będą grane w BO3. Transmisja meczów Virtus.pro będzie po raz pierwszy dostępna w polskiej telewizji przed 23:00. TVP Sport zdecydowało się wyemitować wszystkie mecze NEO i spółki.

Składy Grup :

Related Articles

Drużyna Innocenta odpada z kwalifikacji StarSeries i-League! AGO jutro pozna rywala.

Tempo Storm porażką 0-2 z Imperial zakończyło udział w europejskich kwalifikacjach do StarSeries...

Virtus.pro przegrywa pierwszy mecz na IEM Szanghaj!

Niestety Virtus.pro od porażki rozpoczęli grę na turnieju IEM Szanghai. Polska frakcja...

Otwarte kwalifikacje do Katowickiego Minora!

Wczorajszego dnia rozpoczęły się otwarte kwalifikacje do europejskiego Minora, który odbędzie się...

Kolejny mecz Virtus.pro w ECS Season 6: Europe już jutro!

Jutro (tj. 30.10) o godzinie 19:00 Virtus.pro podejmie się zwycięzcy ostatniego Majora...