Inne turnieje

Kwalifikacje EPICENTER 2018 z udziałem Virtusów.

blank

Niedlugo rusza EPICENTER 2018, więc czas na walkę o dziką kartę! Już dziś możemy zobaczyć zmagania w kwalifikacjach do EPICENTER 2018 z pulą nagród wynoszącą $10.000.

W walce o dziką kartę wezmą dziś udział 4 drużyny. 2 wywodzące się z Azji: Chińskie 5POWER (w składzie: dobu, kabal, QKA, xiaosage oraz shuadapal) oraz niegdyś w całości Ukraińskie Hellraisers (w składzie: ANGE1, bondik, woxic, Deadfox, ISSAA). 5POWER w pierwszej rundzie podejmie nasze rodzime Virtus.pro (w składzie: NEO, MICHU, PASHA, Morelz, Snatchie), które nieźle radzi sobie ostatnio w lidze Mountain Dew od ESEA. Zaś Chińczycy brali udział w turnieju organizowanym przez ZOWIE, kończąc zmagania na EXTREMESLAND 2018 ASIA Finals lokatą 5-8 zgarniając $4.000. Możemy przypomnieć, że Vistusi to jedyna drużyna z bezpośrednim zaproszeniem do rozgrywek, pozostałe ekipy musiały sobie to miejsce wywalczyć we wcześniejszych rozgrywkach.

Naprzeciw Hellraisers, które wydawać by się mogło faworytem tych kwalifikacji zważając na ich formę w ostatnich tygodniach, stanie Północno-Amerykańska ekipa Swole Patrol (w składzie: swag, freakazoid, MarKE, Zellsis oraz Cooper-). W ostatnich tygodniach Swole Patrol nie przegrało ani jednego spotkania w ramach ESEA MDL notując 4 zwycięstwa pod rząd.

Szykują nam się dziś ciekawe pojedynki z udziałem Polaków. Czy tym razem Virtusi pokażą coś więcej? Czy udało im się odbudować formę tak jak zrobili to z samym składem  będziemy mogli przekonać się już o 10.00 w meczu inaugurującym rozgrywki w kwalifikacjach.

Related Articles

Małe podsumowanie SUPERNOVA CSGO Malta.

Za nami Supernova CSGO Malta ??. Czas na drobne podsumowanie występu polskich...

PACT vs SuperJymy w Kalashnikov Cup.

Już o godzinie 17.00 rozpoczyna się Polsko-Fińskie starcie dnia! Drużyna PACT (molsi,...

Virtus.Pro w ESEA MDL League podejmie dziś Tricked!

Juz dziś o godzinie 18.00, będziemy mieli możliwość obejrzeć kolejne zmagania w...

WESG 2018 Poland: Virtus.pro pokonuje AGO!

  Dzisiejszego dnia (tj. 4.11.18r) o godzinie 18:00 odbyły się finały polskich...