Polska Liga Esportowa

Przed nami 8 kolejka PLE!

blank

Dzisiejszego dnia będziemy świadkami kolejnych spotkań drużyn Dywizji Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej. Nie obejdzie się zatem bez jakiejś 'truskawki’ na torcie. 

Już o godzinie 18:00 dwa spotkania rozegra Invizy Esports, starające się, aby awansować z przed ostatniego miejsca w tabeli tuż przed M1-Gaming. Nie czeka ich łatwe zadanie, ponieważ dzisiejszymi ich oponentami będą rywalizujące między sobą o trzecią lokatę w lidze, IzakoBoars oraz x-kom team. Obie te drużyny mogą stanowić barierę nie do przejścia  przez młody skład Invizy, ale miejmy nadzieję, że uda im się powalczyć jak równy z równym.

W kolejnych spotkaniach dwukrotnie ujrzymy x-kom team, zajmujący aktualnie trzecia lokatę, przed IzakoBoars. X-kom prowadzi w tabeli nie znacznie lecz istotną przewagą jest fakt, iż x-kom ma rozegranych o dwa mecze mniej niż Izaki, co sprawia, że ich szansę rosną. A dzisiejszymi rywalami x-komu będą zawzięte PRIDE, które również chce liczyć się w walce o stawkę notując 5 lokatę w lidze, ale także lider dywizji mistrzowskiej Mikstura, która notuje taki sam dorobek punktowy jak drugie AGO Gaming (10W/2P/0R).

W ostatnim spotkaniu pierwszego dnia 8 kolejki Polskiej Ligi Esportowej zobaczymy ponownie Miksturę, naprzeciw, której stanie mierzące się ze spadkiem formy PACT, które aktualnie zajmuje 6 pozycje z wynikiem: 5W/4P/0R.

Cały dzień wygląda obiecująco i zapewni nam sporo emocji, zwłaszcza osobom, które śledzą zmagania PLE. Zapraszam do śledzenia relacji!

Related Articles

PRZED NAMI 4 KOLEJKA PLE

Przed nami czwarta już kolejka Polskiej Ligi Esportowej! Oprócz rozgrywek w dywizji...

7 kolejka dywizji mistrzowskiej PLE!

Kontynuujemy zmagania dywizji mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej! Czeka nas 1 dzień siódmej...

Przed nami trzecia kolejka Polskiej Ligi Esportowej (PLE).

We wtorek (tj. 09 październik) zakończyła się 2 kolejka Polskiej Ligi Esportowej. Po...

Przed nami kolejny dzień dywizji profesionalnej PLE!

Juz tylko kilka godzin dzieli nas od możliwości obejrzenia kolejnych spotkań w...