Polskie teamySzufla CS2Transfery (Szufla)

Snatchi przechodzi do Virtus.pro!

blank

Dziś o godzinie 15:00 drużyna Virtus.pro ogłosiła jeden z największych transferów na polskiej scenie CS:GO. Do rosyjskiej federacji dołączy Michał 'snatchi’ Rudzki, który od 6 sierpnia zastąpi Piotra 'Morelza’ Taterkę.

O tej rotacji mówiło się już od dłuższego czasu. Virtus.pro nie grało na miarę oczekiwań i dużo mówiło się o potencjalnych zmianach. Opinie krążyły jednak różne, w końcu AGO jest drugą największą organizacją w Polsce, a snatchi jawił się jako największy talent młodego pokolenia. Ostatecznie obie drużyny wczoraj doszły do porozumienia. Snatchi ma zastąpić morelza, który dość w kratkę prezentował się jako stand-in. Morelz pozostanie jednak w zespole Virtus.pro jako rezerwowy.

W ciągu następnych kilku dni możemy więc spodziewać się kolejnych roszad na polskiej scenie CS:GO. AGO będzie potrzebować pilnie snajpera. Dużo mówi się negocjacjach Jastrzębi ze Grzegorzem 'Szpero’ Dziamałkiem. W mediach pojawia się także osoba Daniela 'STOPMA’ Płomińskiego.

Wypowiedzi z oficjalnej strony Virtus.pro :

Roman Dvoryankin, Główny Manager Virtus.pro: ’Michał jest jednym z bardziej obiecujących zawodników młodego polskiego pokolenia. Już zaprezentował swój talent w profesjonalnej drużynie CS:GO. Czekamy na nadchodzące turnieje z przekonaniem, że wybór Snatchiego był dobrą decyzją. Również chciałbym podziękować morelzowi za jego wkład w drużynę. Piotr jest naprawdę dobry. Niedługo będziemy w stanie udzielić więcej szczegółów na temat jego przyszłości’.

Michał 'snatchie’ Rudzki: ’Jestem podekscytowany możliwością dołączenia do tak renomowanego zespołu jak Virtus.pro. To zupełnie nowy poziom dla mojej kariery i jestem na to gotów bardziej, niż kiedykolwiek. Jestem przekonany, że szybko się do siebie przyzwyczaimy, a tytuły nie będą czekać. AGO Esports, dziękuję Wam za wszystko. Chłopakom życzę dużo szczęścia i pora iść już na przód’.

 

Related Articles

Snax wyląduje na ławce? Zastąpi go STYKO?

Aktualizacja (15.10) Oficjalnie: Snax przesunięty na ławkę STYKO wraca do głównego lineupu....

Aktualizacja: Snax na ławce, STYKO w pierwszym składzie.

Styko zmieni Snaxa, to już pewne. Jeszcze kilka dni temu, mogliśmy zauważyć...