Inne turnieje

Dwa spotkania Kinguin w ramach ESEA MDL League już dziś!

blank

Już dziś w ramach 29 sezonu ESEA Mountain Dew League naprzeciw siebie staną polskie Team Kinguin prezentujące ostatnimi czasy wzrost formy oraz równie silne x6tence, które ostatnimi czasy prezentuje mieszaną formę, przegrywając dwukrotnie w ostatnich 4 spotkaniach w MDL League. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00. Kolejnym zaś przeciwnikiem z którym zmierzą się chwilę po meczu z x6tence będzie bardzo silne ostatnio rosyjskie Team Spirit. 

Sytuacja Pingwinów w Mountain Dew League nie ma się najlepiej. Po 5 kolejkach notują oni ostatnie miejsce z wynikiem 3-2 (win/lose) , które pozwala im na awans do kolejnej fazy rozgrywek. Dzisiejsze spotkania mogą bardzo zaważyć na sytuacji w środkowej części tabeli. Wygrana na Team x6tence może dać im awans o jedno lub dwa oczka do góry, zależnie ile rund uda im się urwać przeciwnikom, ponieważ x6tence zajmuje tylko dwie lokaty wyżej z trzy punktową przewagą od naszego rodzimego zespołu. Inaczej ma się sytuacja z Teamem Spirit, który zajmuje środkową część dolnej strony tabeli, gra przeciwko Kinguin może dać im awans do promowanej części tabeli tym samym sptchajac Pingwiny na pozycję spadkowe. TS w tym momencie brało udział w 9 spotkaniach z których zwyciężyło tylko 3, notują tym samym ten sam zestaw punktowy co Kinguin, które rozegrało dopiero tych spotkań 5. Team Kinguin ostatnio błyszczy postępem. W ostatnich miesiącach po falach hejtu TaZ i spółka swoim zaangażowaniem pokazują jak walczyć o przetrwanie zwyciężając przeciwności losu.

Jak uważacie, czy Kinguin obroni miejsce w górnej części tabeli? Czy ich forma z Mistrzostw Polski ESL utrzyma się również na dzisiejszych spotkaniach? Czy Kinguin dogoni wyżej notowane Virtus Pro i potwierdzi swoją wyższość na Polskiej scenie? Tego może dowiemy się już dzisiaj! Zapraszam do śledzenia rozgrywek!

Related Articles

Małe podsumowanie SUPERNOVA CSGO Malta.

Za nami Supernova CSGO Malta ??. Czas na drobne podsumowanie występu polskich...

PACT vs SuperJymy w Kalashnikov Cup.

Już o godzinie 17.00 rozpoczyna się Polsko-Fińskie starcie dnia! Drużyna PACT (molsi,...

Virtus.Pro w ESEA MDL League podejmie dziś Tricked!

Juz dziś o godzinie 18.00, będziemy mieli możliwość obejrzeć kolejne zmagania w...

WESG 2018 Poland: Virtus.pro pokonuje AGO!

  Dzisiejszego dnia (tj. 4.11.18r) o godzinie 18:00 odbyły się finały polskich...