Dreamhack

AGO podejmie walkę o slot w Jönköping!

blank

Już za kilka godzin będziemy świadkami rozpoczęcia się kwalifikacji do jednej z bardziej prestiżowych rozgrywek Counterowego świata. Tym turniejem jest Dreamhack Masters Winter 2018 rozgrywany w szwedzkim Jönköping.

Pula nagród do zdobycia na tych zawodach osiąga zawrotną ilość, a sięga $100.000. Zaś zwycięzca całych zawodów otrzyma $50.000. Druga lokata obejmuje kwotę $20.000 a 3-4 lokata kwotę $10.000.

Nie mniej jednak, my nie liczymy na pieniądze, a na wielkie emocje, które czekają nas wraz z rozpoczęciem meczu AGO Gaming, które stanie na przeciw osłabionego po ostatnich transferach, Red Reserve. Nie możemy być pewni również w jakim składzie wystąpi dzisiaj drużyna ze Szwecji. Serwis HLTV ma swoje przypuszczenia co to tego:

Nie ujmując Red Reserve, mimo braku określonego stałego składu, radzą sobie naprawdę dobrze. Udowodnili to w swoich ostatnich trzech spotkaniach pokonując kolejno francuskie SmokeCriminals, Tempo Storm w składzie z Polakiem oraz polskie jednorożce czyli Codewise Unicorns. AGO niestety nie miało tyle szczęścia i ostatnie swoje spotkania międzynarodowe przegrało. Niestety zanotowali bilans ostatnich meczy wynikiem 0-5 przegrywając z francuskim LDLC dwukrotnie z niemieckim BIG oraz drużyna PHANTERS i Sprout również wywodzące się z Niemiec.

Zatem czeka nas dużo emocji dzisiejszego niedzielnego dnia. Pierwszy pojedynek kwalifikacji do Dramhack Masters Winter 2018 zainauguruje ex-SpaceSoldiers, naprzeciwko którego staną gracze drużyny Syman, mecz rozpocznie się o 11.00. Przypuszczalny czas rozpoczęcia meczu AGO vs Red Reserve to godzina 12.00, ale wszystko może się zmienić jeżeli poprzedni pojedynek się przedłuży. Stream ze spotkań zobaczycie na kanale u Morgena! Serdecznie zapraszam!