Inne turnieje

Izako Boars oraz x-kom x-bet.co Invitational 4.

blank

Tak to już dziś! Izako Boars wraz z x-kom teamem powalczą o awans do półfinałów rozgrywek x-bet Invitational sezonu 4. Przeciwnikami polskich zespołów będą Vexed Gaming, które zmierzy się z Izako Boars, x-kom zaś podejmie szwedzkie Epsilon.

Największym faworytem do wygranej mogłoby się wydawać Epsilon, które bez większego problemu zwyciężyło swoje mecze w grupie plasując się na pierwszym miejscu z wynikiem 2-0, podobnie do Epsilon poradził sobie również wspomniane wcześniej Vexed, które również odnotowało 2 zwycięstwa w grupie, zajmując najwyższą pozycję. Sytuacja ma się trochę inaczej po polskiej stronie. iB oraz x-kom zanotowali po 2 zwycięstwa oraz po jednej porażce, lecz również to pozwoliło im wyjść z grupy z drugich miejsc, co zmusiło ich do gry właśnie na Epsilon oraz Vexed. Jeśli uda im się zwyciężyć swoich oponentów w dzisiejszych spotkaniach to zobaczymy ich w półfinałach rozgrywek, gdzie czekają na nich duńskie Tricked oraz bułgarskie Bpro.

Czy Dziki oraz x-kom podołają wyzwaniu i powalczą o 7.000$ znajdujące się w puli? Czy x-kom wraca na swoje tory i powtórzy sukces sprzed sezonu gdzie zajęli 2 lokatę? Czy były mistrz x-bet.co Invitational 4 Bpro obroni tytuł? Czy iBoars ustabilizowało formę? Przekonać będziemy się mogli już dziś o godzinie 13.00 oraz 16.00

Related Articles

Małe podsumowanie SUPERNOVA CSGO Malta.

Za nami Supernova CSGO Malta ??. Czas na drobne podsumowanie występu polskich...

PACT vs SuperJymy w Kalashnikov Cup.

Już o godzinie 17.00 rozpoczyna się Polsko-Fińskie starcie dnia! Drużyna PACT (molsi,...

Virtus.Pro w ESEA MDL League podejmie dziś Tricked!

Juz dziś o godzinie 18.00, będziemy mieli możliwość obejrzeć kolejne zmagania w...

WESG 2018 Poland: Virtus.pro pokonuje AGO!

  Dzisiejszego dnia (tj. 4.11.18r) o godzinie 18:00 odbyły się finały polskich...