Kontynuujemy zmagania dywizji mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej! Czeka nas 1 dzień siódmej kolejki ty h rozgrywek. Będzie co oglądać! 

Już o godzinie 19.00 rozpoczną się dalsze zmagania o punkty PLE. Dzisiejszego dnia zobaczymy, aż 4 spotkania w ramach tej właśnie ligi! A rozgrywki 7 kolejki zapoczątkuje spotkanie x-kom team, które powalczy o 3 lokatę w tabeli, którą zajmuje Izako Boars, a naprzeciw x-kom stanie Invizy Esports, któremu udało się zwyciężyć tylko jeden pojedynek, lecz daje im to 8 lokatę tuż przed Codewise Unicorns oraz Team Kinguin, które wycofało się z udziału w rozgrywkach przed kilkoma dniami. W drugim spotkaniu x-kom podejmie M1-Gaming zajmujące 7 lokatę. To daje x-komowi spore szanse na awans w tabeli.

Kolejne 2 spotkania rozegrają gracze Codewise Unicorns, naprzeciw którym staną kolejno Pride oraz Izako Boars walczące o utrzymanie trzeciej lokaty. Dziś dzień pełen wrażeń i emocji w PLE! Oczekujemy zażartych pojedynków i tym samym ciekawego wieczoru na Polskiej scenie CS’a. Serdecznie zapraszam do śledzenia rozgrywek!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here