Tempo Storm porażką 0-2 z Imperial zakończyło udział w europejskich kwalifikacjach do StarSeries i-League. Polski gracz tej formacji – Paweł „innocent” Mocek pokazał się jednak z bardzo dobrej strony i był najlepszym graczem swojej drużyny na tym turnieju. Już pojutrze zmagania w fazie play-off rozpocznie AGO Esports.

Tempo Storm turniej kwalifikacyjny rozpoczęło od pewnego zwycięstwa z francuską formacją 3DMax 2-0. Kolejno europejska drużyna zaliczyła jednak porażkę 0-2 z forZe. Decydujący mecz zespół Innocenta rozegrał ponownie z 3DMax, którego tym razem pokonał 2-1. Polak w tym spotkaniu miał swoje pięć minut gdyż w decydującej rundzie na trzeciej mapie zaliczył ace. Niestety przygoda Tempo Storm nie potrwała zbyt długo. W fazie pucharowej musieli oni uznać wyższość Imperial, z którą polegli 0-2.

AGO Esports jako zeszłosezonowy udziałowiec StarSeries i-League kwalifikacje rozpoczną dopiero od fazy play-off. Dla Orłów będzie do pierwszy mecz po przerwie wakacyjnej. Ich rywalem będzie zwycięzca pojedynku – Fragsters/Winstrike.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here