Mowa o ekipie Tempo Storm! Czy europejski MIX pod skrzydłami amerykańskiej organizacji ugra coś tym razem? Dowiemy się o tym już dziś! Zaczynamy turniej Rivarly.gg Rising Stars! 

Drużyna Mocka ma za sobą bardzo trudny okres. 3 maja innocent, hs, lowel, fox oraz soker dołączyli do organizacji z Ameryki, po niecałym miesiącu gry stało się coś przykrego. Otóż trener drużyny TS, a wcześniej także portugalskiego k!CK oraz x6tence, został usunięty ze swojego stanowiska, ze względu na VAC bany na wielu z kont steam posiadanych właśnie przez tego trenera. Niedługo później, bo po 5 dniach z drużyną rozstaje się SOKER, a na jego miejsce wchodzi mało znany cheti. Oby tego było mało, po 2 tygodniach po lowela zgłasza się hiszpańska ekipa Movistar Riders, która wcześniej przygarnęła usuniętego z TS Sokera. Minęły kolejne 2 tygodnie i fox opuścił drużynę innocenta, pozostawiając 2 stałych bywalców w TS. Do dnia dzisiejszego drużyna z Polakiem w składzie, nie może odnaleźć dobrego toru i zmaga się z problemami kadrowymi. Do tej pory w tej ekipie znajduje się, aż trzech  standinów.

Dzisiejszym przeciwnikiem rozbitego TS będzie 3DMAX, które radzi sobie dość dobrze. Pomijając ostatnie 2 spotkania przeciwko LDLC oraz ALTERNATE ATTAX, które przegrali, 3DMAX rozbiło 2 bardzo silne drużyny, jakimi były Epsilon oraz potężne ENCE. Obydwa spotkania zakończyły się zwycięstwem 2-1 na korzyść 3DMAX I tym samym zasługują na miano bardzo silnego rywala przeciwko TempoStorm i może być bardzo ciężko. Serdecznie zapraszam do śledzenia relacji!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here