Za kilka minut (16.00) rozpoczynają się zmagania w polskich kwalifikacjach do WESG. Na zawodach będziemy mogli zobaczyć całą śmietankę polskiej sceny CSGO. 

Kolejna edycja WESG przed nami. Turnieju na którym mierzą się formacje wyłącznie z zawodnikami z jednego państwa. W dniu dzisiejszym rozpoczynają się polskie kwalifikacje do tej imprezy.

Rozpoczęcie pierwszego spotkania planowane jest na godzinę 16.00 I rozegrane zostanie w systemie jedno mapowym BO1.  Jednymi z faworytów do wygrania kwalifikacji jest Virtus.pro, lecz osłabienie Virtusów spowodowało, że stali się osiągalni przez polskie ekipy i zapewne nie będą mieli łatwo. Moim skromnym zdaniem takie drużyny jak Team Kinguin, AGO czy nawet Mikstura, mogą być sporym zagrożeniem. Zapraszam do śledzenia wydarzeń z polskich kwalifikacji do WESG.

A może również Twoja drużyna chciałaby powalczyć w otwartych kwalifikacjach? Jest jeszcze taka możliwość. Polskie otwarte kwalifikacje WESG odbędą się dwukrotnie i z każdej fazy zostanie wyłoniony jedna drużyna, która przejdzie do zamkniętych kwalifikacji. Powodzenia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here