Już dziś w ramach 29 sezonu ESEA Mountain Dew League naprzeciw siebie staną polskie Team Kinguin prezentujące ostatnimi czasy wzrost formy oraz równie silne x6tence, które ostatnimi czasy prezentuje mieszaną formę, przegrywając dwukrotnie w ostatnich 4 spotkaniach w MDL League. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00. Kolejnym zaś przeciwnikiem z którym zmierzą się chwilę po meczu z x6tence będzie bardzo silne ostatnio rosyjskie Team Spirit. 

 

Sytuacja Pingwinów w Mountain Dew League nie ma się najlepiej. Po 5 kolejkach notują oni ostatnie miejsce z wynikiem 3-2 (win/lose) , które pozwala im na awans do kolejnej fazy rozgrywek. Dzisiejsze spotkania mogą bardzo zaważyć na sytuacji w środkowej części tabeli. Wygrana na Team x6tence może dać im awans o jedno lub dwa oczka do góry, zależnie ile rund uda im się urwać przeciwnikom, ponieważ x6tence zajmuje tylko dwie lokaty wyżej z trzy punktową przewagą od naszego rodzimego zespołu. Inaczej ma się sytuacja z Teamem Spirit, który zajmuje środkową część dolnej strony tabeli, gra przeciwko Kinguin może dać im awans do promowanej części tabeli tym samym sptchajac Pingwiny na pozycję spadkowe. TS w tym momencie brało udział w 9 spotkaniach z których zwyciężyło tylko 3, notują tym samym ten sam zestaw punktowy co Kinguin, które rozegrało dopiero tych spotkań 5. Team Kinguin ostatnio błyszczy postępem. W ostatnich miesiącach po falach hejtu TaZ i spółka swoim zaangażowaniem pokazują jak walczyć o przetrwanie zwyciężając przeciwności losu.

Jak uważacie, czy Kinguin obroni miejsce w górnej części tabeli? Czy ich forma z Mistrzostw Polski ESL utrzyma się również na dzisiejszych spotkaniach? Czy Kinguin dogoni wyżej notowane Virtus Pro i potwierdzi swoją wyższość na Polskiej scenie? Tego może dowiemy się już dzisiaj! Zapraszam do śledzenia rozgrywek!

 

A tak przedstawia się tabela Ligi MDL:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here