Przed nami trzecia kolejka Polskiej Ligi Esportowej (PLE).

0
174

 

 

We wtorek (tj. 09 październik) zakończyła się 2 kolejka Polskiej Ligi Esportowej. Po ostatnim dniu zmagań na prowadzenie wysunęła się ekipa Pawła „byali” Bielińskiego. Dotychczas rozegrali oni 5 spotkań, z których udało im się zwyciężyć, aż 4 z nich. Zaraz za nimi plasuje się PRIDE z zaliczką 4 wygranych i 2 porażkach po 6 rozegranych spotkaniach. Na ostatnim miejscu podium zaś mamy AGO Gaming, które rozegrało dopiero dwa mecze, jednak obydwa zwycięskie. Zaraz za podium znajduję się Izako Boars z 4 rozegranymi spotkaniami, z których wyszli zwycięsko 2 razy. Z identycznym dorobkiem jaki zanotowało AGO, notuje również Kinguin, które aktualnie zajmuje piątą pozycje po 2 spotkaniach. Stawkę zamyka Invizy Esports, które poległo w 3 pierwszych spotkaniach.

 

 

Przed nami kolejne dni niezapomnianych zmagań w PLE. Otóż już w środę (tj. 17 październik) rozegrane zostaną kolejne spotkania, tym razem już TRZECIEJ kolejki czwartego sezonu Polskiej Ligi Esportowej. Tego dnia 3 kolejkę zainaugurują ekipa Pawła Bielińskiego (Mikstura), która podejmie dobrze ostatnio dysponowane PACT, co mogliśmy zobaczyć przeciwko AGO Esports w ramach ESL Mistrzostw Polski, gdzie AGO uległo PACT. Niestety, lecz PACT przegrało ostatnie swoje spotkania w ramach PLE, obydwa mecze zakończyły się identycznym wynikiem tj. 16-10, przegrywając na Team Kinguin oraz Codewise Unicorns gdzie będzie musiało wykazać się nie małym zaangażowaniem, aby móc powrócić do czołówki zmagań. W kolejnym ze środowych spotkań zmierzy się PRIDE oraz Team Kinguin, które po 2 spotkaniach zdobyło komplet puntków zwyciężając wspomniane wcześniej PACT oraz Invizy Esports. PRIDE nie miało łatwych zmagań w ostatnim czasie w PLE, rozgrywając dwa spotkania tego samego dnia. Najpierw podjęli Miksture, którą zwycięzyli po bardzo zaciętej batalii, tym samym notując wynik 22-20. Następnym ich rywalem była drużyna AGO Esports, która nie pozostawiła graczom PRIDE nawet chwili złudzeń na zwycięstwo w tym spotkaniu. Tego samego dnia ujrzymy jeszcze AGO vs IB, AGO vs PRIDE oraz Codewise Unicorns vs M1 Gaming, szykuje nam się ciekawe widowisko! Pierwszy dzień rozgrywek 3 kolejki obejrzymy w środę 17 października o godzinie 18:00.

Drugiego dnia czeka nas spotkanie na szczycie ! W pierwszym spotkaniu naprzeciwko siebie staną ekipa dowodzona przez byaliego (Mikstura) oraz oponenci drużyna jego byłego kolegi z zespołu TaZa (Team Kinguin). Pingwiny mają za sobą 2 wygrane spotkania i wygrany mecz z Miksturą zapewni im awans w tabeli. Jak wypadnie Mikstura naprzeciw tak doświadczonemu zespołowi jak TK ? Będziemy mogli przekonać się już w czwartek (18 październik) o godzinie 18 ! W drugim spotkaniu PACT podejmie Izako Boars następnie zobaczymy 2 mecze z udziałem Codewise Unicorns, które zmierzy się kolejno z PRIDE i PACT, trzecią kolejkę PLE zakończy natomiast pojedynek Invizy Esports oraz M1 Gaming !

Harmonogram spotkań trzeciej kolejki rozgrywek:

Poniżej przedstawiamy dotychczasowy układ tabeli:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here