Wczoraj odbyły się pierwsze mecze trzeciej edycji turnieju X-BET.co Invitational. W tym sezonie polską scene Counter Strike będą reprezentować trzy zespoły : x-kom, Izako Boars oraz PACT. Dwa z nich już zapewniły sobie awans do fazy play-off.

Pierwsi swoje zmagania rozpoczęli zawodnicy x-kom, który zmierzyli się najpierw z Royal Bandits, a następnie z Superjymy. Drużyna w składzie: mynio, Goofy, STOMP, stark i Patittek pewnie rozprawiła się z dwoma rywalami wygrywając dwa pojedynki BO1 kolejno 16-14 i 16-12 na Mirage.

Izako Boars musiało przejść nieco dłużą drogę aby awansować dalej. Dziki po pierwszej porażce z Wind and Rain musiały pokonać PLINK aby pozostać w turnieju. Izako Boars pewnie wygrało mecz przeciwko Rosjanom 16-5 i czekało na decydujące spotkanie w systemie BO3. Rywalem Dzików znów było Wind and Rain lecz tym razem to drużyna Izaka na dwóch mapach okazała się lepsza od swoich rywali.

Ostatnią polską drużyną biorącą udział w turnieju jest PACT. Pierwsze mecze tego zespołu odbędą się 1 sierpnia. PACT w grupie będzie się mierzyć kolejno z Evolution, Endpoint oraz Smoke Criminals. Nie są to druzyny z dużym potencjałem więc wydaję się, że wyjście z grupy jest w zasięgu polskiej formacji.

x-kom 1-0 SuperJymy (16:12 – Mirage)

x-kom 1-0 Royal Bandits (16:14 – Mirage)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here